Pracuješ tak, ako sa cítiš

Sme presvedčení, že ľudia sa musia cítiť bezpečne. V rodine aj v pracovnom tíme. Len tak dokážu dať zo seba maximum a len vtedy to robia s chuťou. Či už je to pre svojich najbližších, alebo pre svojich zákazníkov.

Kto sme
Prejsť na produkty

Nevedomé vzorce

Nevedomé vzorce

Skoro všetko v našich životoch robíme bez toho, aby sme mali presne rozumovo zanalyzované, prečo to robíme. Naše pocity, názory a rozhodnutia v práci aj doma vo výraznej miere ovplyvňuje, do akej miery máme naplnenú základnú ľudskú potrebu bezpečia. Ak pocit bezpečia nemáme, často si myslíme, že robíme jedno, ale v skutočnosti robíme druhé. V organizáciách býva rozpor medzi tým deklarovaným a tým skutočným fundamentálnou príčinou, prečo veci nefungujú a prečo sa nedajú zmeniť. 

Nevedomé vzorce
Vedomé rozhodovanie

Vedomé rozhodovanie

Používame rôzne vedecky validné techniky vrátane transakčnej analýzy, aby sme pomenovali nepomenované a umožnili organizáciám, ich lídrom aj zamestnancom, aby sa oslobodili od nevedomého točenia sa v kruhu a mohli robiť zdravé, zrelé, vedomé a teda kvalitnejšie rozhodnutia. Výsledkom býva výrazné zvýšenie výkonnosti jednotlivcov aj tímov.

Vedomé rozhodovanie

Naše produkty

Pre zamestnávateľovWendy Academy

Séria workshopov "O duševnom zdraví", "Pracuješ tak, ako sa cítiš" a "Transakčná analýza".

Témy sa týkajú úplne každého.  Kvalitné interaktívne workshopy, ktoré sú úprimné, bez omáčok, priamo k veci, v podaní skúsených expertov s rozsiahlou klinickou praxou.

Viac o produkte

pre väčšie organizáciePovedz to Wendy

Chcete sa naozaj zbaviť vyhorenia, obťažovania, šikany, a diskriminácie na pracovisku?

Kompletný systém na anonymné nahlasovanie, na sledovanie, hodnotenie a intervencie pri prípadoch vyhorenia, šikany, obťažovania a diskriminácie na pracovisku.

Viac o produkte

Pre pobočkyProduktívna angažovanosť

Ako zvýšiť produktivitu aj angažovanosť zároveň?

Zvyšujeme angažovanosť tým, že vytvárame pracovné prostredie, ktoré vytvára pocit bezpečia.  Produktivitu zvyšujeme aplikovaním nástrojov agile managementu.  Úzkou spoluprácou s Philom Abernathym - renomovným expertom na agile management, zabezpečujeme, aby zvýšenie jedného nespôsobilo pokles druhého indikátora.

Viac o produkte

Pošlite nám základné informácie, aby sme Vás mohli kontaktovať.   Ak chcete nahlásiť vyhorenie, zneužívanie moci, šikanu, obťažovanie alebo diskrimináciu na pracovisku, kliknite sem.